LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Skaistumam pa pēdām: Rīgas skaistumkopšanas salons Nofrete

Rīgas centrā, E. Melngaiļa ielā 5, atrodas par godu Ēģiptes faraona sievai Nofretetei nosaukts skaistumkopšanas salons - Rīgas skaistumkopšanas salons Nofrete. Kopš 1913. gadā tika atrasts karalienes krūšu tēls, Nofretete kļuvusi par globālu sieviškā skaistuma un spēka ikonu. Viņas vārds tulkojumā nozīmē “Skaistā sieviete ir atnākusi”. Blakus savam vīram uz kapeņu un tempļu sienām viņa tikusi attēlota biežāk par jebkuru citu Ēģiptes karalieni. Tiek uzskatīts, ka noteiktu laika periodu viņa arī pārvaldījusi Ēģipti.

Džons un Stasija Eldredži grāmatā “Valdzinošās”, meklējot visām sievietēm raksturīgās sirds ilgas, nonāca pie secinājuma, ka ikviena sieviete savā būtībā ilgojas būt skaista. Jau mazām meitenēm bērnībā patīk ietērpties plandošās kleitās, pa kluso uzklāt mammas pūdera un acu ēnu kārtu, bet pēc tam iznākt no slēptuves un jautāt: ”Vai es esmu skaista?” Šo jautājumu sievietes nekad nepārstāj uzdot. Bērnībā tas ir tēvs, no kura meitene vēlas dzirdēt atzinīgus vārdus, vēlāk tas ir viņas mīļotais vīrietis.

Ja sieviete vēlas vairot sievišķo enerģiju, tad vadoties pēc vēdu mācības, kā to savā grāmatā “Pāris” aprakstījis Uģis Kuģis, skaistumkopšanas salonu apmeklēšana ir iedarbīgs veids, kā to panākt. Skaistuma procedūras palīdz sievietei atgriezties pie savas identitātes pamatiem, kas sakņojas vēlmē pēc skaistā vairošanas. Lai arī katrai sievietei var būt sava izpratne par skaisto, tomēr ikviena daiļā dzimuma pārstāve ir pelnījusi sevi palutināt un atpūsties. Galu galā, kas gan būtu pasaule bez sievietes?

Ķermeņa, sejas un nagu kopšana

Skaistumkopšanas salonā Nofrete piedāvātās procedūras un pakalpojumus iespējams iedalīt 3 galvenajās grupās: ķermeņa, sejas un nagu kopšana. Rūpēs par ķermeni tiek piedāvātas visdažādākās ķermeņa masāžas, ietīšana, matiņu likvidēšana, figūras korekcija un daudz kas cits.

Seja ir ķermeņa neaisargātākā daļa, jo atšķirībā no pārējā ķermeņa ikdienā to nenosedz apģērbs. Tāpēc rūpes par seju prasa īpašu kopšanu un rūpes. Nofrete piedāvā uzlabot sejas ādas stāvokli ar dažādu starptautiski atzītu procedūru un kosmētikas palīdzību. Papildus Nofrete salonā konsultē arī ādas ārsts dermatologs, kas izvērtē individuāli sejas ādas stāvokli, nozīmē atbilstošu ārstēšanu un iesaka piemērotas procedūras. Dažkārt arī nepieciešams padoms par galvas ādas vai matu stāvokli - ar šīm tēmām saistītus jautājumus iespējams uzdot pie matu un galvas ādas ārsta dermatologa - trihologa.

Visbeidzot, tiek piedāvāta roku un kāju kopšana. Salonā iespējams pierakstīties uz manikīru, gelish, gēla nagu pieaudzēšanu, VinyLux manikīru, pedikīru un franču metodi ar gēla pārklājumu.

MAKE-UP

Kosmētika sievietei ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, kas palīdz izcelt skaistumu. Salonā iespējams parūpēties par to, lai grims vienmēr būtu glīti uzklāts un turklāt - lai ar vienu uzklāšanas reizi pietiktu pat uz vairākiem gadiem. To iespējams panākt ar permanentā meikapa palīdzību. Šī procedūra ir pilnībā nesāpīga un vēlāk ikdienā neprasa nekādu papildus kopšanu. Permanento kosmētiku iespējams izvēlēties uzacīm, vaigiem un lūpām. Glīta uzacu forma un pareizi piemērota krāsa var būtiski uzlabot koptēlu. Un gadījumā, ja vienmēr bijusi vēlme pēc kuplākām lupām, kontūrlīnija maģiskā veidā panāks biezāku lūpu iespaidu.

Salonā iespējama arī uzacu mākslinieciskā veidošana, krāsošana ar hennu un klienta apmācība uzacu kosmētikas lietošanā. Šāds uzacu formas un krāsošanas veids būs noturīgs apmēram mēnesi. Papildus pieejama arī skropstu pieaudzēšana. Turklāt pieaudzētas skropstas izskatās dabīgi un arī nekavē dabisko skropstu augšanu. Ar tām iespējams doties gan pirtī, gan peldēties baseinā - tās nepievils pat ekstrēmākajās situācijās. Šī procedūra ir diezgan laikietilpīga - apmēram 1,5-2 stundas. Vēlāk nepieciešams apmeklēt skropstu meistaru reizi mēnesī skropstu kopšanas procedūras veikšanai.

Maģiskās injekcijas?

Skaistumkopšanas salonā tiek piedāvātas arī injekcijas. Tās ne vien palīdz atbrīvoties no krunkām un panākt jauneklīgākas ādas iespaidu, bet var palīdzēt arī dažādu saslimšanu gadījumos. Tās patiešām iespējams uzskatīt par vienu no mūslaiku brīnumainākajiem medicīnas sasniegumiem, kas ļauj ne vien piepildīt sapni par ilgāku jaunību, bet arī ārstēt dažādas saslimšanas.

Piemēram, konsultējoties pie matu ārsta trihologa, pacientam var tikt ieteikta plazmoliftinga procedūra. Ja mati pastiprināti izkrīt, novērojama matu līnijas atkāpšanās, tie ir ļoti plāni vai arī zaudējuši spīdumu un dzīvīgumu, papildus medikamentozai ārstēšanai iespējams izmantot injekcijas.

Injekcijas veidā ievadot autologo plazmu, terapeitiskā iedarbība tiek novērota ātri - ar tās palīdzību tiek veicināta vielmaiņa, audu apasiņošana un apskābekļošana, līdz ar ko arī tiek uzlabotu matu augšana. Šīs procedūras veikšanā tiek izmantotas paša pacienta asinis, no kurām tiek iegūta injekcijai nepieciešamā plazma. Asins paraugs tiek ievietots mēģenē, kurā atrodas antikoagulants. Šī mēģene, savukārt, tiek ievadīta centrifūgā, kurā tiek sagatavota nepieciešamā plazma.

Ar injekciju palīdzību iespējams ārstēt arī tādas dermatoloģiskas saslimšanas kā psoriāze. Tas ir piemērots risinājums, ja zem acīm ir tumši loki, sejas ādas tonis ir blāvs vai uz ādas redzamas rētas vai strijas. Šajā gadījumā dermatologs var ieteikt karboksiterapiju. Tāpat šī terapija palīdz, ja ir celulīts vai aptaukošanās.

Lai koriģētu mīmiskās grumbas, tiek izmantotas botoksa injekcijas. Tās ir tik iedarbīgas, jo botoksa sastāvā ir proteīns, kas atslābina muskuļus un bloķē acetiholīna atbrīvošanu ķermenī. Tomēr šo brīnumlīdzekli iespējams izmantot ne vien lai iegūtu gludu sejas ādu, bet arī lai ārstētu pastiprinātu sviedru izdalīšanos jeb hiperhidrozi, kas var būt novērojama ne vien padusēs, bet arī plaukstās un pēdās.

Salonā Nofrete tiek piedāvātas arī tāda inovatīva injekcija kā mezodiegi jeb tredliftings. Tas ir īpaši efektīvs līdzeklis pret grumbām, kā arī palīdz atgūt tvirtu sejas ādu, paceļot noslīdējušus uzacu lokus. Tāpat šo procedūru iespējams izmantot ne vien, lai iegūtu jauneklīgu sejas ādas izskatu, bet arī citās ķermeņa zonās, piemēram, lai novērstu ādas slābanumu dekoltē zonā vai ļenganu ādu augšstilbu iekšpusē. Turklāt šī procedūra palīdzēs ne vien tām sievietēm, kas vēlas ilgāk saglabāt jaunību, bet arī pēc grūtniecības un straujas notievēšanas atgūt pievilcīgu ādu, ja novērojams ādas slābanums vēdera zonā. Šīs injekcijas laikā ādā tiek implantēts diegs un rezultāts saglabājas pat 2 gadus. Pēc 180-240 dienām diegs pilnībā uzsūcas. Turklāt šī procedūra ir netraumatiska sejas un ķermeņa liftinga metode.

Skaistumam pa pēdām

Saka, ka skaistums izglābs pasauli. Un ja sievietei jāuzvar kādā cīņā, tad kāpēc lai tā nesāktos tieši skaistumkopšanas salonā? Ja ģimenē jāatrisina kāds strīds vai jūtama izteikta iekšējā spriedze, dažkārt tā vietā, lai stundām risinātu kādu šķietami neatrisināmu jautājumu, viss, kas nepieciešams, ir atslābinoša masāža, pēc kuras dzīve parādās pavisam jaunās krāsās. Tādas masāžas kā pretstresa masāža, Taizemes pēdu masāža vai pēdu masāža ar Vidusjūras gliemežvākiem ne vien ķermenim sniegs patīkamu baudu, bet arī atslābuma sajūtu pēcāk. Ja gaidāms svarīgs notikums vai jāpieņem nozīmīgs lēmums, tā vietā lai pavadītu satraukumiem pilnu bezmiega nakti, labāk doties uz relaksējošu masāžu. Būs gan labs miegs, gan skaidrāks un mierīgāks prāts nākamajā dienā.

Iekšēja miera sajūta, kas sievietē atmodina tik ļoti sievišķajai enerģijai raksturīgo izjūtu, ka “viss ir kārtībā”, nepieciešama ikvienās mājās. Ne velti Vecās Derības sakāmvārdos teikts, ka labāk dzīvot bēniņos nekā ar kašķīgu sievu. Un tā vietā, lai mājās sagaidītu ar visu neapmierināta un izspūrusi fūrija, kā būtu ar dievieti, kas tikko iznākusi no skaistumkopšanas salona?

“Skaistā sieviete ir atnākusi” - šos vārdus pelnījusi ne vien Senās Ēģiptes karaliene Nofretete, bet ikviena sieviete pēc Nofretes salona apmeklējuma.

Pat tāds šķietams sīkums kā manikīrs dzīvē var ienest lielas pārmaiņas. Turklāt krāsas izvēle var kļūt arī par savdabīgu valodas spēli - saka, ka sarkanā nagu laka piesaista bagātību un vīriešu uzmanību. Un, kā ir pārliecināti Džons un Stasija Eldredži, grāmatas “Valdzinošās” autori, arī aplidošana ir tas, pēc kā savos sirds dziļumos ilgojas ikviena sieviete. Varbūt tāpēc arī visas šīs skaistumkopšanas padarīšanas - sievietes meklē skaistuma eliksīru, bet vēlāk šīs pašas sievietes arī meklē vīrieši… Arī ne velti Uģis Kuģis uzsvēris, ka sievietei sava vīrieša klātbūtnē vienmēr jābūt skaistai. Ja es būtu vīrietis, es noteikti domātu tāpat.

Ieskaties nofrete.lv!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

 • Jayme | Гости

  Director Jared Bush additional explained how the songs labored to deepen a personality. watch Eternals online

 • Seymour | Гости

  Buna, sunt George, human resources si ma ocup de recrutarea persoanelor interesate sa lucreze de acasa. Cand ai cautat pe domeniul online reality show, e foarte probabil sa fi nimerit peste oferta noastra. Rezultatele obtinute la orice cautare pe motoarele de cautare dupa cuvantul cheie reallifecam difera si nu iti ofera informatii utile in legatura cu reality show In realitate, cum castigi castiguri de acasa cu sistemul pe care il oferim. In primul rand, trebuie sa ai peste 18 ani. Ar trebui sa te simti confortabili sa fii filmati . Vorbim despre despre un show de format Big Brother, pus pe internet, dar nu in Romania, pentru a nu crea probleme participantilor. Noi montam cateva camere micute la tine in casa si te oferim un salar fix pe luna ca sa ne dai dreptul sa sa transmitem continutul pe net. Pe langa venitul fix, oferim castiguri suplimentare prin concursuri si cadouri Nu este necesar sa interactionezi cu nimeni sau sa faci orice efort de vre-un fel. Castigurile vin din salariu fix, concursuri si cadouri oferite de vizitatori.

 • Denny | Гости

  Are you trying to find awesome links for gamer women on twitch sites, you will discover a plethora of website claiming to be the place to watch gamers. However this is not always the case. Find out why. Finding playstation gaming girl is easy, but finding them as they are streaming is not as easy, since they are very saught after. It is true , the number of streamers as of the time of writing this post is quite increased. However this by no means mean they are streamers or by all means if they are online they are not attractive enjoyable. The great mobiel gaming complex is increasing so quickly that its hard to keep up regarding the news. It can even be unwanted, so members begin to get more into consuming live streamers than phisically playing the game. This is the only reason that online gamer sites like g3 get more and more sawght after each day. If you dream to become a gamers then google any of the following search words: chaturb.

  How to search live links for gamers girls on twitch like sites, you will discover a plethora of website claiming to be the place to watch gamers. However this is not always the case. Find out why. Finding xbox gamer girls is easy, however finding them online is not as easy, because they are extremly saught after. The truth is that the numbers of gamers since of the time of writing this comment is distinctly increased. However this doesn't mean they are streamers or by all means if they are online they are not great enjoyable. The great gaming industry is increasing so fast that its hard to follow regarding the updates. It can even be too much, so people begin to get often into consuming online streamers than actually gaming themseves. Thats why streaming apps as twitch.tv are getting increasingly sawght after daily. If you want to be a game streamers then check out any of the following key words: twitch tv.

 • Marlene | Гости

  When you try to discover awesome links for gamers girls on twitch sites, you will discover a plethora of website claiming to be the place to watch gamers. However this is not always the case. Find out why. Discovering pc gamer girls is not complicated, however discovering them as they are streaming is not as easy, for the reason that they are wildy saught after. The truth is that the number of gamers since of the time of writing this article is distinctly high. But this doesn't mean they are gaming girl or by all means if they are streaming they are not necesarely entertainers. The big playstation complex is evolving so quickly that its complicated to follow regarding all the updates. It can even become unwanted, so members start getting often into watching online streamers than phisically gaming themseves. This is the only reason that streaming sites simmilar to twitch.tv become more and more attractive as time goes. If you are looking to be a gamer girls then look for any of the following phrases: chaturb.

 • Kristine | Гости

  قوزبند ، قوز بند ، گوزبند ، غوزبند ، قوزبند طبی ، قوز بند طبی ، خرید قوز بند ، قیمت قوز بند ، قیمت قوزبند ، بهترین قوزبند طبی ، خرید قوزبند ، خرید اینترنتی قوزبند ، قیمت قوزبند طبی ، خرید اینترنتی قوزبند طبی ، خرید اینترنتی قوز بند ، قیمت قوز بند طبی ، انواع قوزبند طبی ، قیمت قوزبند طبی اتل دار ، قوزبند طبی جدید ، جدیدترین قوزبند طبی ، خرید قوزبند طبی درجه یک ، قیمت قوزبند طبی پل دار ، قیمت قوزبند طبی پل دار ، قوزبند طبی زنانه ، قیمت قوزبند طبی زنانه ، قوزبند و کمربند طبی ، عکس قوزبند طبی ، فروش قوزبند طبی ، قوزبند طبی کودکان ، قوزبند طبی مردانه ، قوزبند طبی ماهواره ، مدلهای قوزبند طبی ، مدل قوزبند طبی ، قیمت کمربند و قوزبند طبی %anchor% https://orthopedkala.ir/product-category/%d8%aa%d8%ac%d9%87%db%8c%d8%b2%d8%a7%d
  8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%be%d8%af%db%8c/%d8%b3%d8%a7%d9%be%d9%88%d8%b1%
  d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%a8%db%8c/body-support/

 • Hannah | Гости

  خرید قوزبند قوزبند ، قوز بند ، قوزبند طبی ، قوز بند طبی ، خرید قوز بند ، قیمت قوز بند ، قیمت قوزبند ، بهترین قوزبند طبی ، خرید قوزبند ، خرید اینترنتی قوزبند ، قیمت قوزبند طبی ، خرید اینترنتی قوزبند طبی ، خرید اینترنتی قوز بند ، قیمت قوز بند طبی ، انواع قوزبند طبی ، قیمت قوزبند طبی اتل دار ، قوزبند طبی جدید ، جدیدترین قوزبند طبی ، خرید قوزبند طبی درجه یک ، قیمت قوزبند طبی پل دار ، قیمت قوزبند طبی پل دار ، قوزبند طبی زنانه ، قیمت قوزبند طبی زنانه ، قوزبند و کمربند طبی ، عکس قوزبند طبی ، فروش قوزبند طبی ، قوزبند طبی کودکان ، قوزبند طبی مردانه ، قوزبند طبی ماهواره ، مدلهای قوزبند طبی ، مدل قوزبند طبی ، قیمت کمربند و قوزبند طبی https://medium.com/@13mohamad74/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%82%D9%88%D8%
  B2%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%B7%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D
  9%88-%D8%B4%DA%A9%D9%85-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%B7%D8%A8%DB%8C-bf90bec8683d

 • Amos | Гости

  Большое спасибо ! Заворачиваете и дополнительно на собственный web-сайт ;) Купить матрас ортопедический в кривом роге на

 • Elane | Гости

  Essential professional tree rubbing out services? Our tree invidious and lopping services are delivered about highly trained arborists at affordable prices. We make out the importance of expected tree dolour, which is why we’re dedicated to winning heedfulness of trees, the territory and the people that survive around them. We are the cardinal and most recognisable denominate in Tree Lopping and Assassination, and also specialise in stymie grinding and slaughter, mulching and pruning. Discover the character and get in have to do with today: https://bushpruning.buzz

 • Chris | Гости

  Stumps can be one of the trickiest parts of removing a tree. This is why multifarious tree services won’t undisturbed hassle annoying to crumble the stump. Instead they will shear down the tree and withdraw the puzzle protruding from the tutor on your property. Leaving stumps to tosh in the excuse sediment can case any number of headaches on the side of residents and quiddity owners. When progressive to house, many stumps choose not truly die. This is payable to their extensive root systems that carry on with to lure them nutrients washing one's hands of the soil. The roots instead divert valuable fizzy water be illogical and resources away from other plants in your garden to keep the nonplus alive. As the contribute pulls in nutrients without any tree to nourishment, it becomes a fertile source inasmuch as infestations of rodents, fungus and disease - https://treeclear.bar

 • Veta | Гости

  Whether a tree is leaning, damaged, or honest in the fiendish flat, a tree bumping off service can trite it down and in many cases parcel out of it on you. Essentially, tree removal jobs are priced based on the culmination of the tree, but we’ll involve c fancy over some other factors that also crashing tree purge costs: https://shrubfelling.pw

 • Kyle | Гости

  A barnstorm pay up grinding serving gives you back handle of your garden. Once you get rid of that obstructive prominence, with its pesky foremothers combination that had become a home in the direction of rodents, you can power the play however you want. Your family will look nicer, your plants whim offer you looking for the extra sea water in the soil and you won’t procure to annoy there people tripping on the stump every-time they rove past. Definitely we have completed the tree bring up short removal service (We’re your townswoman “Flummox shifting near me” company), the wood chips can be euphemistic pre-owned as mulch after your garden to escape retain not be sensible and nutrients. After the tree shell has been removed and the rent has been filled in, you narrow the gap the greatest improve of the puzzle grind – more space. This kicker space on your assets can be familiar to remodel your diggings, issue original saplings or as redeem intermission to enjoy on your property - https://bushlopping.club

 • Pievienojieties tagad

    Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

  Žurnālisti