LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Bezmaksas sludinājumi Latvijā pārsteidz

Pašmāju portāls dalder.lv jau kādu laiku darbojas Latvijā, piedāvājot inovatīvu tirgus platformu sludinājumiem. Katrs pārdevējs vēlas, lai viņa piedāvājums sasniegtu pēc iespējas plašāku potenciālo klientu loku, savukārt klienti ilgojas pēc uzticama servisa garanta un kvalitatīvas preces. Sadarbībā ar jauno portālu uzzināsim, kādi aspekti lietotājus pārsteidz dalder.lv mājaslapā - un tas vislielākajā mērā saistās ar sadzirdētajām pārdevēju un klientu vēlmēm, kas nodrošina augstāku darījumu drošību abām iesaistītajām pusēm, kā arī sniedz vērtīgus mārketinga rīkus tirgotājiem, lai veicinātu pārdošanu.

Pārsteidz zemā cena

Pirmkārt, jaunos lietotājus savaldzina Dalder pamatideja - bezmaksas sludinājumi Latvijā. Šīs idejas pamatā ir doma par sludinājuma portāla pamatfunkciju pieejamību katram lietotājam - par standarta sludinājumu ievietošanu nav jāmaksā. Tas ir par baltu velti ne vien Covid krīzes apstākļos, palīdzot attīstīties radošām idejām un jauniem uzņēmumiem, bet portāla veidotāji sola, ka tā tas būs vienmēr.

Tikai tādi advancētāki pārdošanas veicināšanas kanāli kā produkta virzīšana akcijas vai dāvanas veidā piedāvāti par papildus samaksu. Un tomēr - arī tas veido vien 10% no ierastajiem izdevumiem.

Pārsteidz sludinājuma periods

Atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem, kur ik pēc dažām nedēļām var nākties maksāt par sludinājuma pagarināšanu, dalder.lv uzreiz iespējams pievienot sludinājumu, kas aktīvs saglabāsies pat 12 mēnešus.

Pārsteidz mājaslapa

Pārsteidz ne vien pati mājaslapa dalder.lv, bet arī iespēja iegūt savu mini mājaslapu, kas organiski iekļaujas kopējā platformā. Katram lietotājam tiek izveidots profils, kas pielīdzināts mājaslapai. Katrs lietotāja ievietotais sludinājums tiek sasaistīts ar šo mājaslapu, kurā vienkopus iespējams atrast plašāku informāciju vai nu par privātpersonu vai uzņēmumu. Profilu iespējams sasaistīt arī ar citām sociālo tīklu platformām - Instagram, Facebook, Linkedin, u.c., kas palīdz veicināt atpazīstamību arī citos kanālos un sasniegt plašāku mērķauditoriju.


Mini mājaslapā ir vieta personas vārdam un uzvārdam vai uzņēmuma nosaukumam, kā arī fona un profila attēlam. Uzņēmumi ierasti attēla vietā izvēlas ievietot logo. Tāpat ir atsevišķa iedaļa, kur vienkopus apskatīt visus lietotāja publicētos sludinājumus, kā arī kontaktu sadaļa.

Pārsteidz atsauksmes

Viena no galvenajām funkcionalitātēm, kas dalder.lv paceļ pavisam jaunā līmenī starp pārējiem sludinājumu portāliem, ir iespēja publicēt atsauksmi jeb novērtēt uzņēmuma vai pārdevēja-privātpersonas profilu piecu zvaigžņu sistēmā. Tā ir iespēja veidot atgriezenisko saiti par saņemtās preces vai pakalpojuma kvalitāti, kā arī nākamajiem pircējiem tas sniedz atskaites punktu, lai labāk izvērtētu iespēju iegādāties nepieciešamo no konkrētā tirgotāja.

Kopumā izpētīts, ka atsauksmes pārdošanas apjomus paaugstina pat par 18%, jo vairo klientos pārliecību, kā arī mazina šaubas. Tāpat atsauksmes palīdz nostiprināt zīmola vārdu un uzticamību. Pat viena atsauksme pircējā spēj radīt augstāku pārliecību un sniegt vajadzīgo stimulu, lai preci iegādātos.

Pircējus tas, savukārt, pasargā no nepatīkamām situācijām, kad pārdevējs piedāvā kādu lietotu zemas kvalitātes produktu. Atsauksmju sistēma paredz, ka šādas situācijas vairs nepaliks noklusētas, kā arī ievērojami paaugstina iespēju, ka šī iemesla dēļ pārdevēji apšaubāmas preces mājaslapā nemaz nepiedāvās.

Pārsteidz filtri

Dalder.lv paredz daudz personīgāku pieeju. Katrs lietotājs savā profilā var saglabāt favorītsludinājumus, kā arī veidot filtrus, kas nodrošinās palīdzību vēlamā sludinājuma meklējumos. Ja, piemēram, interesē dzīvoklis Rīgā noteiktā cenu kategorijā, jādodas uz attiecīgo sludinājuma iedaļu, jāizvēlas atbilstošie parametri un jāspiež poga “saglabāt”. Izveidotajam filtram pēc saglabāšanas iespējams piešķirt nosaukumu un to atrast, spiežot uz filtra ikonas, kas atrodas kreisajā pusē blakus lietotājvārdam.

Ja izvēlētajā kategorijā pēc atbilstošiem kritērijiem parādīsies jauns sludinājums, lietotājs saņems ziņu e-pastā, kā arī sludinājuma portāla notifikāciju panelī. Pateicoties tam, beidzot būs iespēja nepalaist garām aktuālu sludinājumu un būt starp pirmajiem, kas sazinās ar pārdevēju. Tāpat tas palīdzēs ietaupīt laiku - nākamreiz meklējot informāciju pēc tiem pašiem kritērijiem, tos nebūs jāievada no jauna, bet vienkārši jāspiež uz jau gatavo filtru.

Pārsteidz klientu atbalsts

Ja rodas kādas neskaidrības, nav vairs jāatmet ar roku, jo šeit ir kam uzdot jautājumu. Piereģistrējoties portālā, tiek sniegta pieeja sazināties ar Dalder atbalsta komandu, atverot saraksti lapas labajā apakšējā stūrī. Komanda palīdzēs visdažādākajos jautājumos - gan tehniskas dabas, gan ar mārketinga jautājumiem saistītos.

Pārsteidz arī sevi ar 50 EUR bonusu!

Reģistrējoties kā jaunam lietotājam, iespējams pārliecināties arī par citām pārsteidzošām Dalder funkcijām, patīkamo dizainu un arī pavisam rosinošu bonusu 50 EUR apmērā. Tas ir starta kapitāls, kuru portāls dāvina, lai izmēģinātu arī sarežģītākus pārdošanas veicināšanas kanālus - reģistrējoties kā uzņēmumam vai pašnodarbinātajam, iespējams virzīt savu produktu akcijas vai dāvanas veidā, un pārbaudīt, vai tas palīdzēs piesaistīt vairāk pircēju.

Atsauksmes ir drošības garants, lai veicinātu godprātīgāku un kvalitatīvāku darījumu norisi sludinājumu portālos Latvijā. Dalder piedāvā to un vēl daudz vairāk.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti