LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Ford Mustang Mach-E iepriecinās ar jaunu akumulatoru

Elektriskais krosovers Ford Mustang Mach-E ar savu izskatu šokēja visus zīmola cienītājus. Pirmkārt, automašīna mainīja savu klasi no pazīstamā poniju auto uz ģimenes krosoveru, otrkārt, tas pārgāja uz elektrisko vilci, aizmirstot ne tikai par V8 dzinējiem, bet pat par parastajiem turbo četriniekiem un sešiniekiem.
Tomēr, lai kā arī būtu, modelis izrādījās ārkārtīgi zinātkārs un konkurētspējīgs. Jaudīgu elektromotoru pāris atkarībā no konfigurācijas saražo no 199 līdz 358 kW jaudu, kas ir diezgan salīdzināms ar tradicionālās klases automašīnas iepriekšējās paaudzes konfigurācijām.

Tāpat mūs nepievīla akumulators, kura nobraukums vēl nesen bija 370-390 kilometri WLTP ciklā. Pašreizējais krosovera atjauninājums iespējamām akumulatora opcijām ir pievienojis 91 kWh vienību, kas ar to pašu ciklu var nodrošināt jau 520 kilometrus.
Kopumā Ford Mustang Mach-E aktīvi attīstās, kas nozīmē, ka mustangu elektriskās versijas ir pie mums jau ilgu laiku. Atliek tikai sagaidīt klasiskās kupejas jauno paaudzi, kas, esam pārliecināti, kļūs par vēl vienu stila ikonu un apsveicamu dāvanu jebkuram ponikaru cienītājam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti