LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Hibrīda Mazda MX-5 iegūs jaunu dzinēju

Hibrīda Mazda MX-5 labi pārdod Eiropā, kur šīs markas automobiļi bauda pelnītu uzticību kopš 90. gadu vidus. Nesen kompānijas pārstāvji paziņoja par plānoto sava hibrīda atjauninājumu, kas cita starpā papildinās dzinēju līniju ar jaunu spēka agregātu.
Mēs runājam par diezgan griezes momentu aspirējamu Skyactiv-G 2.0, kas ražo 184 ZS. un 205 ņūtonmetru griezes moments. Jaunpienācējs, tāpat kā visi vecie, atbalsta arī sešpakāpju manuālo un automātisko. Turklāt nav pazudusi i-ELOOP sistēma, kas ļauj izmantot bremzēšanas momentu akumulatora uzlādei.

Starp citu, uz Mazda MX-5 bāzes veidotais hibrīds nav spraudņa versija, tāpēc par automašīnas uzlādi no elektrotīkla var aizmirst. Buferakumulators 4,8 kWh. tiek pieslēgts pēc vajadzības, palīdzot ietaupīt degvielu un samazināt iekšdedzes dzinēja slodzi.
Atjauninātajam hibrīdam Mazda MX-5 tirdzniecībā vajadzētu nonākt šī gada rudenī. Šobrīd tiek ražota automašīnu pilotpartija, pēc kuras sāksies pilna apjoma montāža. Atjauninātā versija noteikti būs pieprasīta, jo papildus motoram tā varēs lepoties arī ar jaunu dizainu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti