LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Tesla Cybertruck nāks ar 4 elektromotoriem

Tesla Cybertruck elektriskais pikaps, kura dizains prezentācijas laikā šokēja sabiedrību, ietvers daudz dažādu tehnisku jauninājumu. Nesen tikām informēti par kustīgajiem aizmugurējiem riteņiem, kuri spēs stūrēt braukšanas laikā un atvieglos novietošanu. Tagad Elons Masks ir atklājis vairāk datu par modeļa spēkstaciju.
Modelis tiks aprīkots ar četriem motorriteņiem, kas nodrošinās tam maksimālu mobilitāti un elastību. Katra dzinēja jaudu var regulēt tieši no multimediju sistēmas ekrāna, kas ļaus neatkarīgi iestatīt braukšanas režīmus un kontrolēt katru kustības aspektu.

Notiek darbs arī pie atjauninātas vadītāja palīgsistēmas ar nosaukumu FSD Beta v10. Viņai būs jāiegūst jaunas iespējas, kas var nodrošināt pilnīgu kontroli pār nestandarta pikapu visādā ziņā. Šobrīd aktīvi tiek pārbaudīts autopilots un dažādi kustības režīmi.
Paredzams, ka Tesla Cybertruck atkarībā no izvēlētās komplektācijas maksās no 40 līdz 80 tūkstošiem dolāru. Tajā pašā laikā precīzs jaunuma izlaišanas datums joprojām nav zināms. Izdošanas datums tiek pastāvīgi atbīdīts dažādu apstākļu un ekonomiskās krīzes dēļ.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti