LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Van Fiat Scudo nonāk sērijās

Fiat Scudo ir daudzsološs jauns furgons, kura pamatā ir Fiat Professional zīmols. Auto pircējus iepriecinās ar patīkamu izskatu, pieklājīgu šasiju, kā arī pieņemamām izmaksām, kas mūsdienu realitātē, iespējams, ir izšķirošais faktors. Tomēr iesim kārtībā.
Modelis tiks aprīkots ar veselu dzinēju klāstu, no kuriem galvenie ir dīzeļdzinēji ar turbokompresoru ar vidējo jaudu 150 ZS. Ekonomiskā šasija ļauj vadīt furgonu gan jūsu dzimtajā Eiropas Savienībā, gan jaunattīstības valstīs Latīņamerikā un Ziemeļāfrikā.

Ārēji modelis atgādina iepriekšējās paaudzes slaveno Eiropas trijotni - Opel Combo, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, taču tam ir "glaunāks" dizains un modernāka optika. Arī interjers ir mainījies par labu minimālismam un papildu komfortam. Prieks par visu pamata opciju klātbūtni pat pamata konfigurācijā.
Kopumā jaunumam ir visas iespējas iekarot miljonu sirdis vai vismaz kļūt par spēcīgu vidējo zemnieku savā nišā. Galu galā Fiat garantē savu produktu augsto kvalitāti, kā arī iepriecina ar ērtām iespējām par pieņemamu cenu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti