LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Citroen C3 parādīsies jaunattīstības valstīs

Citroen C3 ir labs kompakts krosovers, kas lepojas ar pārsteidzošu dizainu un pieņemamiem tehniskajiem datiem. Un, lai arī šim budžeta modelim trūkst zvaigžņu no debesīm, hečbekam tajā pašā Eiropā ir sava fanu armija. Tagad automašīna dosies iekarot jaunos tirgus.
Mēs galvenokārt runājam par Indiju un Latīņameriku, kur Citroen pēdējos gados ir mēģinājis aktīvi virzīties uz priekšu. Jauks jauns krosovers ar labu dzinēju klāstu un minimālistisku interjeru ir diezgan piemērots flagmaņa lomai, ko var pārdot šajās valstīs.

Modelim ir labu benzīna dzinēju līnija ar vidējo jaudu 100 ZS. Tāpat pircējiem tiek piedāvātas divu veidu transmisijas – mehāniskā un automātiskā EAT6. Turklāt automašīna var lepoties ar neatkarīgu piekari, patīkamu dizainu un ļoti ērtu salonu, kas veidots tā, lai tas atbilstu virsbūvei.
Tajā pašā laikā japāņu Nissan Magnite, kas arī aktīvi zondē patērētāju pieprasījuma augsni, vajadzētu kļūt par galveno Citroen C3 konkurentu jaunajos tirgos. Jebkurā gadījumā franču prāta bērnam ir visas izredzes uz panākumiem, un tas noteikti parādīs pieņemamu pārdošanas līmeni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti