LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Rīgas centrā ir divas mašīnas neizdevās zem segas

5. jūnijā notika NEGADĪJUMS uz ielu krustojums Ģertrūdes un Brīvības ielas. Tieši uz
brauktuves divus auto ielūza bedres. Šobrīd jau ir zināms precīzs iemesls incidenta. Dalībnieki tik nestandarta notikuma Rīgas nekavējoties vērsās policijā. Ap 10:32 iestājās par zvanu uz vietējo ceļu policijas. Pa pastu: divas automašīnas ir izdevies, ar bruģi, taču vienam no viņiem izdevās patstāvīgi izkļūt no bedres.

Uz notikuma vietu izbraucis vairākas brigādes, ceļu policijas un grupu palīdzību. Rezultātā tika veikti speciāli pētījumi zemes gabala, kas tika sniegta palīdzība cietušajiem.
Pēc dažiem datiem, bedres ir izveidojušās ar bruģi rezultātā ir bezatbildīga darba komunālajiem pakalpojumiem. Šajā vietā ir noticis izrāviens siltumtrases, ūdens размыла grunti un rezultātā veidojas bedres. Rīta plūsmā automašīnām un tas ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas divas mašīnas markas BMW un Mercedes.

Atbildīgās amatpersonas jau ziņots, ka notikuma brīdī tika veiktas hidrauliskās pārbaudes caurulēm. Rezultātā caurule nav izturējusi un pārplīsa. Arī kļuvis zināms, ka komunikācijas, izbūvēti šajā vietā jau kalpo praktiski ir 57 gadi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti