LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Papagailis ziņoja policijai savu adresi, pēc tam, kad pazuda pilsētā

Gadījums notika Japānā un apstiprināts ziņu reportieru сводками. Pēc tam, kad viņa saimniece kārtējo reizi izlaida papagailis lidot dzīvoklī, viņš lidoja atvērt logu un pazuda. Gandrīz trīs diennaktis viņa nevarēja atrast, un līdz šim šādu incidentu nav bijis. Bet laime bija tuvu, pēc pāris dienām durvis постучались, un uz sliekšņa stāvēja policisti ar papagailis. Sieviete nav pat atnāca ar iesniegumu par pazušanu dzīvnieka.

Kā izrādījās, papagailis zināja dažas frāzes, tai skaitā arī jūsu pasta adresi. Papagailis pēc savas bēgšanas devos uz tuvāko viesnīcu, kur arī залетел atvērt logu. Tur dzīvoja p.g., kas, saprotot, ka putns ir kaut ko cenšas pateikt to aiznes uz tuvāko policijas iecirkni. Policisti bija šokēti, bet nav kļuvuši nosūtīt papagailis bērnudārzos, bet ir nolēmuši atrast tās saimniekus.
Sieviete dzīvo ar šo papagailis jau divus gadus, un viņš vairākas reizes lidoja uz logu, bet vienmēr atgriezās pēc dažām minūtēm. Viņa nolēma to mācīt runāt savu adresi, lai viņam varētu palīdzēt nozaudēšanas gadījumā. Viss tā arī notika, jo papagaiļi ir unikālas īpašības ziņā, pētot cilvēka runas. Praksē tas ir pirmais gadījums, kad zinot vienu frāzi palīdzēja putnam nokļūt atpakaļ mājās pie mīļajiem saimniekiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti