LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Disneyland park ir: nekā jä parks

Iespējams, vislabāk pazīstama izklaides parks Eiropā-Parīzes Disnejlenda ir kļuvis par cietu simbols un līderis jautro parku kontinentā, bet arī visā pasaulē. Šeit, kur burvju ir daļa no realitātes, bērni var sastapt savus iemīļotos personāžus no multiplikācijas filmu personāžus, Disney, bet pieaugušie var atrast savu ceļu atpakaļ uz bērnību.

Disneyland Paris ietver 2 izklaides parka un dažas atrakcijas, atpūtas, iepirkšanās, jaunu unikālu iespaidu, un pasakains mirkļus. Skrituļslidas ir rotas, kas raksturīgas dažādiem multiplikācijas filmu personāžus, Disney-Alise Brīnumzemē, Indiana Jones, Pinokio, Mickey Mouse, Pīters Pens un vēl daudz ko citu.
Parīzes Disnejlendā katrs bērns sāk ticēt pasakām un maģiju, kā arī sadraudzēties ar apbrīnoti varoņiem kļūs par neaizmirstamu mirkli jebkuram mazulim. Daudz dzīvu šovi, parādes un tematisko pasākumu būs interesanti piedzīvojumu vecākiem vai jaunākiem cilvēkiem. Vietas, lai veikals, golfa, kultūrisms patiks visiem, bet jautri un piedzīvojumu pastaigas ieskaidrot jums uz ilgu laiku. Tātad, kad jūs pirmo reizi apmeklējat Parīze vai atgriezties uz francijas galvaspilsētu, nepalaidiet garām Disnejlendas apmeklējums. Mēs apsolām jums pasaules vēsturē un dienā, pilns pozitīvu emociju!

Ja jūs nekad nav bijuši izklaides parkā un nav mēģinājis to adrenalīnu, ir pienācis laiks pieņemt izaicinājumu, lai neaizmirstamu sacensības. Mēs aicinām jūs ekskursijā pa visvairāk apbrīnojamo izklaides parkiem Eiropā un piedāvājam jums visvairāk pievilcīgus piedāvājumus, lai apmeklētu viņu, cik vien iespējams.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti