LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Lielākais atrakciju parks Eiropā

Parks Eiropā ir pazīstams kā viens no populārākajiem izklaides parkiem Eiropā, kas ik gadu piesaista miljoniem tūristu no visas pasaules. Lielākais atrakciju parks Vācijā, kas piesaista lielu dažādību, amerikāņu kalniņi, lai apmeklētājiem visu vecumu, tematiskajām zonām valstīm, kur jūs varat iepazīties ar virtuvi, kultūru un specifiku dažādās valstīs, piemēram, Anglija, Krievija, Francija, Grieķija, Itālija un citas.

 Katrā daļā jūs varat baudīt izrādes, kas valstu tradicionālos ēdienus, apdares elementiem un ar savu arhitektūru, bet arī ar unikāliem mirkļus, kas padarīs jūsu vizīti park Eiropas neaizmirstamu.
Gada laikā Europa Park notiek pasākumi un festivāli, kinoteātris 4D, slidotava aukstajā gadalaikā, izstāžu zāles un cirks, un restorānus, izklaides parkā organizē tematiskus vakarus un dažādus pasākumus pieaugušajiem.

 Europa Park - tā ir atpūtas vieta, piepildīta ar skaistām emocijām, neaizmirstamiem momentiem un tās maksimālu adrenalīna, lai apmeklētājiem visu vecumu. Laime nav robežu, un bērnību var ilgt mūžīgi. Izklaides parki visā pasaulē atklāj jaunu perspektīvu izklaides, atpūtas un izklaides, katram ceļotājam, neatkarīgi no tā, cik viņš ir liels, un cik daudz pieredzes viņš dzīvotu iepriekš.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti