LV / Interesantas ziņas par visu pasaulē

Ko nedrīkst darīt spēlējot šahu

Šahs-cēlu izskatu sporta vienkāršu faktu, ka šis pretstatījums intelekta. Bet neatkarīgi no intelekta, treniņi, radošumu, aci pret aci, ir divi spēlētāji-ir divi cilvēki, ar unikālām personībām un emocijām, ar savām cerībām un bailēm.

Nesteidzieties. Šahs ir spēle domāšana, jūs saņemsiet nekas, ja stundās ir atlicis vairāk minūtes.  Nelieciet ne uz sevi, ne pretinieku nevajadzīgu spiedienu.

Nav dusmīgs. Pat tad, ja jūs tikko bija nepareizs gājiens, mēģiniet nav перегружаться. Tas nav spēles beigas.

Nav сосредотачивайтесь pārāk beigu rezultāts. Lieki piebilst, ka jebkurā sporta veidā uzvara ir vēlama un ir absolūtā motivāciju. Neviens normāls cilvēks galvas, ne uzsāk spēli, jebkura veida ar mērķi zaudēt! Bet pati elegance spēles vērtē pat vairāk nekā uzvara!
Nav padoties pirms laika. Neskatoties uz to, ka spēle ir veikusi nepatīkamu pagriezienu, nav atdot bez cīņas. Dodiet sev iespēju, bet ļaujiet jūsu pretiniekam iespēju baudīt sāncensību.

Pieticība-tā ir kvalitāte īstiem cilvēkiem. Nav vēzējiet статусами, возрастами, novērtējumiem vai jebkurām citām iespējām, kas var psiholoģiski traucēt pretiniekam šajā spēlē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Похожие новости

Pievienojieties tagad

  Яндекс.Метрика Top.Mail.Ru

Žurnālisti